Виставка квітів «Україна Європейська»

З 16 травня до 14 червня на Співочому полі  триватиме виставка квітів «Україна Європейська». Наразі підготовлені усі макети композицій. Автори вибрали таке тематику невипадково, адже загальнолюдські цінності  – орієнтир подальшого успішного розвитку нашої держави, автори намагались передати колорит кожної держави квітковою гаммою прапорів та національними особливостями. Про це “Хрещатику” повідомили в прес-службі “Київзеленбуду”.

Кияни та гості виставки зможуть побачити міні-Ейфелеву вежу та міні-Колізей,  зануритись у казковий світ Г.Х.Андерсена з його Русалонькою, здивуватись  новітнім  технологіям обертання знаку ЄС навколо своєї осі тощо.

Слід зазначити, що крім традиційних агератуму, альтернатери, цинерарії, бегонії, іразіне та інших рослин, зеленбудівці активно використовують мох, що не потребує вибагливого догляду. А для формування об’ємних конструкцій, майстри зеленого господарства вже сконструювали каркаси.

За словами генерального директора КО «Київзеленбуд» Сергія Симонова, виставки квітів на Співочому полі мають перспективи у впровадженні новітніх технологій та використання сучасних методів ландшафтного дизайну. Для малечі буде організована «Дитяча країна» з аніматорами, а для усіх цікавих – Алея майстрів з майстер-класами по вишиванню бісером чи виготовленню гончарних виробів.

Працюватиме виставка щодня з 9.00 до 21.00 год. Традиційно, вхід на виставку квітів для дітей до 7 років, пенсіонерів, інвалідів та учасників війни та ліквідації аварії на ЧАЕС – безкоштовний, для інших категорій відвідувачів – 30 грн.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply