«Вісник Києва» розпочинає цикл репортажів «Невідома Польща»

27 червня 2014 року Україна підписала угоду про асоціацію з Євросоюзом. На думку багатьох політологів, серйозною перешкодою для реалізації угод із ЄС для нашої держави виявилися внутрішні політичні та економічні проблеми. Щоб продемонструвати, які ж перешкоди стоять перед Україною на шляху до ЕС, наша країна вивчає досвід нашого найближчого сусіда – Польщі. Саме цей досвід найбільш адекватний для нас, адже обидві країни були однаково уражені комуністичною чумою, загалом мають подібні економіки, природні ресурси, трудовий потенціал, подібні культури, ментальність і суспільне життя.

Польща, яка ще в 90-х роках минулого століття чітко трималася курсу на євроінтеграцію, досягла більших економічних успіхів порівняно з Україною, яка намагалася отримати дивіденди, декларуючи інтеграційні прагнення одночасно в східному і західному напрямах. При цьому з часу приєднання Польщі до ЄС економічне зростання країни відчутно прискорилося, а темп зростання ВВП у всі роки був вищим, ніж середньоєвропейський показник.

«Вісник Києва» розпочинає цикл репортажів «Невідома Польща» . Наші кореспонденти працюватимуть в різних містах Польщі, аналізуючи польський досвід реформ. Головним акцентом репортажем стане показове для України впровадження місцевого самоврядування.

Першим містом репортажів, яке наші журналісти відвідають вже 19-22 грудня, стане Люблін. Потім, Краків, Варшава, Познань, Гданськ. Всі матеріали очікуйте на шпальтах нашого видання та на інтернет сторінках сайту «Вісник Києва».

Головний редактор сайту «Вісник Києва»
Олександр Федоренко

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply