Військові забезпечили безхмарне небо над Києвом

ВІЙСЬКОВІ ЗАБЕЗПЕЧИЛИ БЕЗХМАРНЕ НЕБО НАД КИЄВОМ

Авіація Повітряних сил Збройних сил України, використовуючи сучасні екологічні технології, забезпечила бездощове небо над столицею України в День Перемоги, повідомляє прес-служба Міноброни.

Зазначимо, що за даними Гідрометцентру України, вранці 9 травня в Києві передбачався короткочасний дощ. Дощова погода могла перешкодити урочистому відзначенню 67-ї річниці Великої Перемоги.

Враховуючи прогноз погоди від Гідрометцентру, міністр оборони Дмитро Саламатін віддав відповідним службам ЗС України необхідні розпорядження.

Вранці 9 травня військово-транспортний літак Ан-30 15-ї авіаційної транспортної бригади Повітряних сил ЗСУ злетів у небо і на певній відстані від Києва розсіяв у місцях скупчення хмар спеціальний метеореагент.

За висновком фахівців, цей метеореагент відповідає всім сучасним екологічним вимогам, повідомляє прес-служба Міноброни.

Раніше повыдомлялося, що у зв’язку з урочистими заходами, в яких планується участь Президента України Віктора Януковича, на Майдані Незалежності в Києві посилено охорону.

Зокрема по периметру центральної площі столиці, включаючи проїжджу частину Хрещатика, встановлені металеві загородження, за якими перебувають співробітники міліції, які просять осіб, які проходять на Майдан,показати вміст сумок.

За матерiалами: Інтерфакс-Україна

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply