Відправлений до Сонця зонд NASA передав на Землю перші знімки

NASA отримало перші знімки від зонда Parker Solar Probe, що летить до Сонця, інформують Економічні новини.

Parker Solar Probe надіслав вченим перші зображення, які свідчать про повну справність корабля.

Зонд надіслав два знімка. Фотографії були отримані за допомогою чотирьох приладів, якими укомплектований Parker Solar. Вони призначені для першого в історії детального вивчення сонячної корони.

Широкосмугового тепловізор зонда WISPR вперше заробив 9 вересня. Саме ця подія дозволило кораблю сфотографувати навколишні його небесні об’єкти.

Parker Solar Probe надіслав NASA два знімка, тому що тепловізор WISPR має два телескопа. На першому зображенні (праворуч) зображений Юпітер, на другому (зліва) – Чумацький Шлях.

Фахівці NASA дуже раді цим знімкам, адже вони підтверджують, що місія йде за планом. «Ми підльоті до Сонця ближче, ніж будь-коли», – заявили радісні вчені.

Нагадаємо, в ході сонячної місії зонд Parker Solar Probe підлетить до нашої головної зірки на відстань в 6,2 млн км. За космічними мірками – це дуже мало. Зараз все йде за планом. Тому в перших числах жовтня космічний корабель наблизиться до нашої сусідки – Венері. Після цього Parker Solar Probe буде тримати курс на Сонце, заявили фахівці.

http://enovosty.com/uk/news_technology-ukr/full/2009-vidpravlenij-do-soncya-zond-nasa-peredav-na-zemlyu-pershi-znimki