Відкриття ТРЦ: що чекає покупців?

Торговельно-розважальні центри (ТРЦ) у Києві готуються до відкриття і вводять додаткові заходи для гарантування безпеки та дистанціювання відвідувачів.

Як повідомив ТРЦ Lavina Mall у Facebook, на входах до будівлі розміщено системи аерозольного знезараження одягу та взуття, встановлено безконтактні диспенсери з антисептиком. У ТРЦ також поміняли входи/виходи, щоб уникнути скупчення людей. У приміщеннях будуть нанесені наклейки на відстані 1,5 м для контролю дистанції.

У свою чергу в ТРЦ Ocean Plaza входи обладнано технологічним безконтактним температурним контролем із функцією металодетектора, який також зможе визначати наявність на обличчі маски.

“Служба клінінгу працюватиме в посиленому режимі, туалети будуть обладнані індивідуальними засобами для дезінфекції”, – наголошується на Facebook-сторінці ТРЦ.

ТРЦ “Проспект” планує проводити безконтактну перевірку температури відвідувачів за допомогою термографічної камери.

“У разі підвищення від норми камера одразу фіксує і подає звуковий сигнал”, – йдеться в повідомленні центру.

Крім санітайзерів для дезінфекції рук, у ТРЦ Gulliver планується встановити вендингові апарати з продажу захисних масок, повідомляє прес-служба центру у Facebook. Температурний скринінг проводиться також на в’їздах до паркінгу.

Крім того, вводиться погодинна дезінфекція контактних поверхонь, дверних ручок, поручнів у ліфтах. Крім того, у ліфтах діє обмеження на три-п’ять осіб.

“У комплексі працює система вентиляції, обладнана фільтрами типу G4, що запобігають поширенню бактерій, та рекуперацією, що забезпечує можливість стовідсоткової подачі свіжого повітря без повторного використання витяжного повітря”, – повідомляє ТРЦ.

Як повідомлялося, з 30 травня у Києві відновлюється робота ТРЦ без розважальних зон.

Джерело: https://ua.interfax.com.ua/news/general/665090.html