Вчені зробили важливу заяву про глобальне потепління

Через глобальне потепління десятки мільйонів людей в найближчі 25 років опиняться під загрозою, спричиненою розливами річок.

Про це заявили вчені. Зі збільшенням температури такі явища, як шторму і сильні зливи будуть сильнішими в багатьох частинах світу, в тому числі і в Африці. Це, в свою чергу, значно збільшить ризик повеней не пов’язаних з підвищенням рівня Світового океану. Для захисту населення таких регіонів, як Центральна Європа, Африка, Центральна та Північна Америка, Індія, Пакистан, Індонезія і Китай, буде потрібно вжити серйозних заходів, вважають дослідники.

В іншому випадку під ударами природних катаклізмів в майбутньому можуть виявитися десятки мільйонів чоловік, передає socportal.info.

Так, за оцінками вчених, в США і Канаді число людей, що проживають в зоні ризику, збільшиться з ста тисяч до мільйона, а в Китаї — досягне 55 мільйонів.

За словами вчених, період в 25 років вони вибрали, так як тенденцію до потепління на цьому проміжку часу вже не вдасться змінити ніякими заходами.

«Все, що буде після цих 25 років, залежить від того, що ми зробимо сьогодні», — цитує видання Scientific American одного з авторів дослідження Андерса Леверманна.

Джерело: http://newformat.info/socium/vcheni-zrobili-vazhlivu-zayavu-pro-globalne-poteplinnya/