Вчені знають, як нагодувати населення Землі

Вчені розповіли, яким чином без м’ясних продуктів можна прогодувати мешканців Землі. Вони вважають, що вегетаріанської їжі буде достатньо для 10 мільярдів людей, а якщо правильно керувати сільським господарством, то є шанс стримувати глобальне потепління.

Експерти повідомили про помилки світового сільського господарства. Вони говорять про те, що люди без міри використовують прісну воду, азотні добрива і займаються вирубкою лісів для посівних площ. Без таких дій можна прогодувати лише 3,4 мільярда мешканців планети, а це менше половини всього населення. Вчені повідомляють, що азот з добрив проникає через землю у водойми, винищуючи популяції риб і порушуючи баланс екосистеми, витрачення води приносить шкоди річковим системам, річки планети втрачають зв’язок з океанами.

Експерти рекомендують відмовитися від азотних добрив біля забруднених водойм, економити воду і залишити сільгоспугіддя, де на території тваринам загрожує зникнення. Потрібно знаходити для роботи інші землі, варто засаджувати деревами площі, де 85% лісів вирубали. Такі дії підвищать врожайність, що підвищить можливість прогодувати 7,8 мільярдів людей. Виправити становище допоможе відмова від м’яса і зменшення харчових відходів. Якщо харчуватися рослинною їжею, перерозподілити орні землі, є ймовірність нагодувати 10 мільярдів

https://cikavosti.com/vcheni-rozpovili-yak-bez-m-yasa-nagoduvati-naselennya-zemli/#hcq=TtTX5Pr