Вчені виявили несподівану користь від вживання пива

Пиво, як і всі без винятку алкогольні або слабоалкогольні напої, володіє статусом шкідливого для організму продукту. Однак, як недавно з’ясували вчені, при помірному його вживанні воно може справити позитивний вплив на стан кісток.

Такий висновок був зроблений дослідниками з Берлінського університету. За їх словами, пиво при його помірному вживанні здатне істотно знизити ламкість кісткової структури, фактично зміцнюючи скелет. Крім усього іншого, похідні ячменю сприяють зниженню ризику розвитку такого поширеного «вікового» захворювання, як остеопороз. Дана недуга провокує підвищену ламкість кісток, вражає опорно-руховий апарат і навіть призводить до істотного руйнування зубної емалі.

Як з’ясували вчені, в складі ячменю міститься велика кількість колагену. Саме ця особливість дозволяє напою насичувати організм даним з’єднанням, яке здатне ефективно відновлювати пошкоджені ділянки не тільки кісток, але і суглобів. Як стверджують вчені, незважаючи на їх відкриття, далеко не всі сорти пива будуть однаково корисними для кісток. Вони, наприклад, з’ясували, що в складі світлого пива міститься значно більша кількість колагену, ніж в темних сортах.

Джерело: news24