Вчені вирахували граничний термін людського життя

Вчені з Центру HEC Montreal з Монреальського університету в Канаді провели аналіз статистичних даних, у результаті якого з’ясували, якою буде тривалість життя до кінця XXI століття.

На думку експерта в галузі статистики, кандидата математичних наук Лео Белзіла, вже до 2100 року люди зможуть доживати до 130 років, а межа людського життя становитиме 180 років. Вчений зазначив, що існують дані, згідно з якими вже зараз можна сказати, що верхньої межі людського життя немає.

Але, як вважає експерт, кардинально зміниться суспільство. Людям доведеться дуже багато платити за підтримку здоров’я у глибокій старості. Крім того, це може призвести до соціальної та економічної кризи у всьому світі — зросте кількість людей, які підпадатимуть під пенсійні та інші програми для літніх людей щодо невеликої кількості платників податків.

Щодо тривалості життя Белзіл висловив таку думку: «Тривалість життя людини набагато перевищує будь-яку індивідуальну тривалість життя, яка коли-небудь спостерігалася або могла б спостерігатися за відсутності серйозних досягнень у галузі медицини».

Джерело: Рortaltele