Вчені розповіли, на якій планеті можливо буде жити людство в майбутньому

На якій планеті можливо буде жити людство в майбутньому.

Небезпека вимирання людського роду внаслідок падіння метеорита або ядерної війни може сприяти переселенню людей на іншу планету. В межах Сонячної системи відкрито безліч планет, які могли б зайняти люди, але умови перебування на них не дають можливості переселитися туди. У будь-якому випадку процес переселення буде даватися землянам дуже важко, інформує Ukr.Media.

Для освоєння іншої планети знадобиться час, необхідний для підготовки її до проживання людства. Йдеться про створення атмосфери, розведення рослинності, комах і тваринного світу. На це потрібні роки, тому при загрозі, яка стрімко може з’явитися, і необхідності швидкого переселення на іншу планету, така операція може бути і зовсім провалена.

На думку вчених, найбільш відповідною планетою для проживання людей є Марс. Він знаходиться неподалік Землі і за показниками близький до планети Земля. На Марсі є вода і ґрунт, що дозволяє вирощувати рослинні культури.

Деякі вчені вважають, що колись люди жили на цій планеті і можливо при переселенні людство просто повернеться додому.

Місяць також містить на поверхні воду, але відсутність атмосфери і радіація з космосу, роблять її найменш придатною для переселення, ніж Марс. Вивчаючи особливості даної планети, вчені припускали, що житла людей можна заглибити в ґрунт, щоб убезпечитися від радіації і метеоритних дощів. З допомогою гелію, який можна видобувати на Місяці, люди отримають необхідні запаси енергії. Крім того, на Місяці повно інших корисних копалин, таких, наприклад, як титан і цирконій.

Крім Марсу і Місяця, вченими розглядаються варіанти переселення на Плутон або Цереру. На Плутоні виявлена вода, однак температурний режим досягає -240°C, тому проживання на цій планеті можливе лише при великому заглибленні під землю.

Церера являє собою зовсім невелику карликову планету, яка знаходиться між Марсом і Юпітером, до недавнього часу її відносили до астероїдів. Запаси прісної води на ній, які є у вигляді крижаної мантії, значно перевищують запаси води на планеті Земля, що робить її привабливою для переселення людства. Недоліком є низька температура і відсутність атмосфери, що створює додаткову загрозу при падінні навіть невеликих метеоритів.

Одна з американських дослідниць Аманда Хендрікс припустила, що можливе переселення на планету Титан, яка розташована неподалік Сатурна і є його супутником. Наявність води, корисних копалин і атмосфери можуть дозволити цілком комфортне проживання людей там.

Джерело: http://aspekty.net/2020/vcheni-rozpovili-na-yakij-planeti-mozhlivo-bude-zhiti-ljudstvo-v-majbutnomu/