Вчені придумали простий спосіб уникнення природної катастрофи

Видання Science Alert опублікувало новий матеріал, в якому повідомляється, що вченим з Німеччини та Великобританії вдалося придумати простий спосіб уникнення природної катастрофи. За їх словами, необхідно лише забезпечити зменшення висоти польоту літаків на 610 метрів, завдяки чому вплив слідів конденсації на атмосферу впаде на 59%.

Дослідники також відзначили, що в силу того, що іноді утворюються сліди конденсації, які існують нетривалий час, достатньо буде змінити лише два відсотки польотів. За словами вчених, попри те, що сліди, які в основному впливають на атмосферу, випаровуються протягом декількох хвилин, деякі їх них все ж здатні існувати до 18 годин, що сприяє їх злиттю з іншими слідами, а також пір’ястими хмарами.

А це, в свою чергу, призводить освіти перистих кондрейлів (слідів конденсаці- — прим. ред), що негативно впливають на температурний баланс. «Згідно з нашим дослідженням, зміна висоти невеликої кількості польотів може значно знизити кліматичні наслідки слідів авіації.

Цей новий метод може дуже швидко зменшити загальний вплив авіаційної галузі на клімат», — повідомив фахівець Марк Стеттлер з Імперського коледжу Лондона у Великобританії.

Джерело: https://svidok.online/vcheni-pry-dumaly-prosty-j-sposib-uny-knennya-pry-rodnoyi-katastrofy/