Вчені: людство не готово до катастрофи

Видання Phys.org опублікувало новий матеріал, в якому описані результати нового дослідження вчених Університету штату Огайо, спрямованого на визначення ступеня готовності людства до кліматичної катастрофи. Так, було встановлено, що люди не готові об’єднуватися для проведення операцій, які могли б захистити людство від природних лих.

За словами вчених, людське суспільство більше сфокусоване на вирішенні конкретних наслідків лих, будь то повінь чи пожежа. В рамках нового дослідження фахівці вивчили актуальні роботи колег по поведінковій адаптації людей до зміни клімату. В основному були розглянуті індивідуальні стратегії виживання перед лихом. Так, окреме домогосподарство було спрямоване на самостійне контролювання ризиків з урахуванням власної вигоди. Вчені заявляють, що на сьогодні людство сфокусовано на помилкових речах, а також усунення неправильних проблем.

Автори дослідження відзначають необхідність впровадження нових методів, поміж яких споруда еко-сіл, обмеження зрошуваних сільськогосподарських культур. Крім того, на думку вчених, політикам потрібно почати підтримувати різні некомерційні організації. Перехід до даної стратегії дозволить підготувати людство до кліматичних змін

Джерело:https://cikavosti.com/vcheni-viznachili-stupin-gotovnosti-lyudstva-do-klimatichnoi-katastrofi/#hcq=LNVGNQr