Вчені: кухоль пива в день знижує ризик розвитку діабету

Одного кухля пива в день достатньо, щоб знизити ризик розвитку у людини діабету. Відповідні висновки за підсумками дослідження зроблені вченими з Китаю, що представляють Південно-Східний університет.

Своїми спостереженнями фахівці поділилися в рамках з’їзду Європейської асоціації з вивчення діабету. Вчені проаналізували результати десяти різних досліджень, що залучають понад 575 осіб. Всі роботи розглядають зв’язок між алкоголем і діабетом 2 типу. У підсумку вони зробили висновок, що невеликі дози спиртного покращують процес метаболізації глюкози, що тягне за собою зниження рівня інсуліну.

До помірних доз алкоголю експерти відносять 20 г етанолу на добу, що еквівалентно 0,5 літра пива, 200 мл вина, або 50 мл спирту. Крім цього, алкоголь пов’язали зі зниженим рівнем тригліцеридів. Високий рівень цих жирів нерідко спостерігається у діабетиків, які не стежать за своїм здоров’ям, виступаючи фактором ризику проблем з серцево-судинною системою. Автори роботи відзначають, що для більш точних висновків їм потрібні додаткові дослідження.

Джерело: Medical Answers