В ЄС закликали готуватися до можливої війни

В ЄС занепокоєні війною, яку Росія розв’язала проти України, та загрозливими заявами російського диктатора Володимира Путіна. Відповідно, там закликали готуватися до можливої війни та вжити заходів для спільного озброєння.

Про це заявила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн, пише DW.

“Той, хто говорить та діє, як Путін, не хоче миру, а має намір продовжувати”, — заявила Урсула фон дер Ляйєн.

Вона також наголосила на важливості послідовної підтримки України та одночасного зміцнення власної обороноздатності.

“Якщо ми маємо зберігати мир на нашому континенті, то нам необхідно інвестувати в оборону”, — підкреслила Урсула.

Нагадаємо, що “Коментарі” писали про те, що Путін уже готується до нової війни. Росія готується до ймовірної війни з Альянсом і намагається завоювати Україну, щоб використати її ресурсний потенціал.  Американські аналітики зазначають, що Кремль розглядатиме все, окрім капітуляції України, як екзистенційну загрозу для здатності Росії вести війну з Альянсом. Також російські командири, які планують війну проти НАТО, мають припустити, що Україна може вступити до такої війни від імені Союзу, незалежно від статусу членства України в Альянсі.

Аналітики ISW вважають, що фронт з НАТО вздовж усього західного кордону Росії з Європою ставить перед російськими військовими серйозні виклики. Однак поразка України дозволила б агресорові розгорнути сили вздовж усього східного флангу Європи від Чорного моря до Фінляндії.

Джерело: Comments.ua