В Україну прибуде іранська делегація говорити про виплату компенсацій

29-30 липня в Україні відбудуться переговори з делегацією Ірану, яка прибуде обговорити компенсації родичам загиблих у збитому літаку МАУ під Тегераном.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час пресконференції з главою МЗС Польщі Яцеком Чапутовичем у Варшаві, повідомляє Укрінформ. Він розповів, що іранців запросила прилетіти українська сторона, і вони погодилися. Що стосується компенсацій, то конкретна сума стане зрозумілою за результатами переговорів. Але Кулеба вважає, що компенсація має бути «найвищою». «Ми будемо вести перемовини конструктивно, але з принципової позиції. Я абсолютно переконаний, що, враховуючи обставини того, як сталася ця трагедія, є усі підстави просити Іран сплатити найвищу компенсацію за те, що він зробив», – вказав міністр.

Нагадаємо, у ніч на 8 січня 2020 року після вильоту з аеропорту Тегерану зазнав катастрофи літак Boeing 737-800 NG авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», що прямував до Києва. На борту перебували 176 пасажирів з семи країн світу, усі вони загинули.

Джерело: https://ua.news/ua/v-ukraynu-prybudet-yranskaya-delegatsyya-obsudyt-vyplatu-kompensatsyj/