В Україні запрацював застосунок «Параюристи»

Це безкоштовний застосунок, який містить базу знань з алгоритмами дій у складних випадках, які є актуальними в період воєнного стану, а також  важливі новини від волонтерської та параюридичної спільноти. А ще — анонси навчальних програм та курсів.

Як повідомляється, в нестабільній та надважкій ситуації війни в Україні майже щоденно змінюються закони та алгоритми вирішення найбільш типових правових проблем. Щоб полегшити роботу тих, хто допомагає іншим, українські громадські організації та державні установи спільно створили застосунок  «Параюристи».

Кому стане корисним застосунок:

  • всім, кого цікавлять алгоритми дій у різних правових випадках (отримання пільг, довідок, статусів, включення в реєстри, вирішення питань сімейного, трудового права, перетин кордону, військовий облік тощо — все те, що зараз найбільше цікавить українців);
  • для волонтерів та волонтерок щодо вирішення найбільш типових правових проблем;
  • для параюристів та параюристок, які зможуть прямо в застосунку отримати безоплатну правову допомогу для своїх клієнтів.

Які функції є у додатку:

  •  база знань з алгоритмами дій у складних випадках, які є актуальними в період воєнного стану;
  • важливі новини від волонтерської та параюридичної спільноти. А ще — анонси навчальних програм та курсів;
  •  інформаційна підтримка спільнот параюристів та волонтерів;

можливість перенаправити клієнта до фахівців системи безоплатної правової допомоги безпосередньо у застосунку (перенаправляти клієнтів до системи безоплатної правової допомоги зможуть лише параюристи, які пройшли рекомендовані параюридичні курси  https://edu.ua2j.school Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя або вже належать до спільноти громадських радників України чи інших параюридичних спільнот).

Завантажити застосунок “Параюристи” можна тут –  https://paralegal.in.ua.

Джерело: “Великий Київ”