В Україні побудують космодром?

Дніпровська компанія Space Logistics повідомила про свій намір побудувати стартове вікно на території України. Представники ТОВ повідомили, що вже почали готувати для цього базу. Зокрема, за допомогою київської компанії Прогресстех (підрядник Boeing) проведена науково-дослідна робота.

Про це пише портал StroU.net

В даний момент SL займається пошуком фахівців для майбутнього КБ і освітньою роботою. Компанія планує не тільки запустити в країні космічну галузь, але і в далекій перспективі (через 20 років) отримувати прибуток в космічній сфері. Фахівці вже зв’язалися з колегами канадської компанії Maritime Launch Services, яка будує космодром в Новій Шотландії для української «Циклон-4М». ведуться переговори з проведення канадцями офіційних експертиз для зведення стартового майданчика: економічної, балістичної, географічної та екологічної.

Попередньо оптимальною локацією об’єкта обрана Херсонська область. У Space Logistics запевнили, що зможуть здійснити проект за 5 років. Згідно з даними світової статистики, ринок космічної галузі світу сьогодні налічує $ 350млрд., З щорічним приростом на 31%. За прогнозами, аерокосмічна галузь буде тільки розширюватися. І люди, які будуть задіяні в цій сфері, стануть найбагатшими людьми вже найближчим 50-річчя.