В Україні нарахували 683 мільйонера

Протягом перших трьох місяців поточного року громадянами України було подано майже 194 тис. декларацій про майновий стан і доходи, доходи більше 1 млн грн вказали 683 людини. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної фіскальної служби, передає РБК-Україна.

“Станом на 1 квітня 2015 року дохід понад 1 млн грн задекларували 683 громадянина, що на 3% більше, ніж за аналогічний період минулого року”, – сказано в повідомленні.

Загальна сума задекларованих доходів склала 13,8 млрд грн, що на 18% більше, ніж в 2014 р.

Найбільша кількість декларацій подано в Запорізькій, Миколаївській, Дніпропетровській і Харківській областях. Істотно підвищився рівень декларування доходів громадян у Кіровоградській, Сумській та Полтавській областях.

“За видами доходів всього громадянами декларувалися доходи від заробітної плати (4,2 млрд грн), від успадкованого чи отриманого у дарунок майна (3,7 млрд грн), інші доходи (3,5 млрд грн) та від продажу нерухомого (рухомого) майна (1,1 млрд грн)”, – зазначили в ГФС.

Правом на отримання податкової знижки скористалися понад 53 тис. осіб, сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, становить 71,9 млн грн.

Нагадаємо, кількість мільйонерів в Києві зросла до 263.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply