В Україні більшість партій – “мертві”

В Україні з 350 зареєстрованих політичних партій реально працюють лише близько півсотні. Про це в ефірі політичного ток-шоу “Пульс” на телеканалі “112 Україна” повідомив генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель.

“У Польщі 80 політичних партій, а в Україні 350 (зареєстрованих). Насправді в Україні значно менше партій, реальних, живих, діючих політичних партій. Через місяць відбудуться вибори в перших об’єднаних територіальних громадах, участь у виборах беруть тільки 47 політичних партій. Тобто іншими словами, понад 300 партій – партії-зомбі, штучні партії, мертві партії”, – зазначив Кошель.

Він додав, що реальних потужних політичних партій на сьогодні немає, тому Україні потрібно пройти досить довгий період часу для того, щоб була сильна політична система, сильна партійна система.

Раніше Центральна виборча комісія на своєму засіданні в неділю прийняла рішення включити відомості про 47 партій до списку політичних партій, які мають намір брати участь у місцевих виборах 23 грудня цього року.

https://ua.112.ua/polityka/u-kvu-rozpovily-skilky-v-ukraini-realno-diiuchykh-politychnykh-partii-470507.html