В столиці пройшла акція на захист тварин

У Києві приблизно сотня людей вийшла на Майдан Незалежності на акцію «Стань на захист тварин!» з нагоди Всесвітнього дня тварин.

Про це повідомляють організатори заходу.

Деякі учасники приходили зі своїми домашніми улюбленцями, а деякі з плакатами «Твоя шуба кричала перед смертю», «Хутро – це криваве жлобство», «Усі тварини хочуть жити» тощо.

Загалом організатори акції висунули до влади 12 вимог. Серед них, заклик ухвалити законопроєкт №2360 щодо заборони хутрових ферм в України, заборонити експлуатацію тварин у цирках, контактних зоопарках, дельфінаріях, під час фотопослуг і жебракування.

Також учасники вимагали заборонити евтаназію безпритульних тварин, полювання, проведення експериментів на тваринах, зокрема тестування косметики та побутової хімії, виробництво та продаж фуа-гра. Крім того, пропонують запровадити веганське меню в закладах освіти на вибір, створити центри реабілітації тварин, вилучених із заборонених сфер діяльності, запустити освітні програми про гуманне ставлення до тварин та обладнати більше майданчиків для вигулу домашніх улюбленців.

Організували акцію громадські організації «Єдина планета», «ХутроOFF», «Відкриті клітки», «Кожна тварина», «Маленькі серця», «Хвостатый четверг» та Molodiya Festival.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/u-kiyevi-projshla-akciya-na-zahist-tvarin-zooaktivisti-vimagayut-zaboroniti-hutryani-fermi-ta-vikoristannya-tvarin-u-cirkah