В столиці проходить демонтаж “Юності”

У Деснянському районі Києва цими днями проводять масштабний демонтаж МАФів біля ринку Юність.

Як пояснили у Київській міській держадміністрації, йдеться про знесення незаконно встановлених тимчасових споруд: таких уже демонтовано понад 60.

Демонтаж, зокрема, відбувається на земельній ділянці, що належить Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги. У КМДА наполягають: торговельні об’єкти розміщувалися на цій землі без дозвільних документів, а отже, діяли незаконно.

У коментарі Фактам ICTV перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба поінформував, що демонтаж проводять на п’яти локаціях навколо ринку Юність.

– Звільняються від незаконних тимчасових споруд п’ять локацій навколо ринку, одна з них – біля лікарні швидкої допомоги. Роботи тривають на локаціях поруч із ринком: район вулиць Братиславська та Миропільська, – розповів Кулеба.

Демонтажні роботи біля ринку розпочалися 30 серпня. У КМДА запевняють, що заздалегідь попередили власників нелегальних МАФів, аби ті змогли вивезти товар, меблі та торговельне обладнання.

Знесення тимчасових споруд здійснюють п’ять демонтажних бригад підприємства Київблагоустрій: задіяно 30 фахівців та великогабаритна техніка.

Довжина окремих МАФів досягає 50 м. Конструкції, які неможливо розібрати на місці, транспортують на майданчики для тимчасового зберігання.

Джерело: “Факти”