В НАТО РОЗПОВІЛИ ПРО НОВІ УМОВИ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ В АЛЬЯНС

Україні слід розробити власну загальнонаціональну систему цінностей — «наратив», якщо вона розраховує найближчим часом стати членом Північноатлантичного альянсу безпеки. Про це повідомив директор центру передового досвіду НАТО зі стратегічних комунікацій Яніс Сартс, передає «Укрінформ».

«Потрібен і власний наратив — що таке Україна, що означає бути українцем, які цінності, які ідеї, навіщо треба жити і за що вмирати — ось що необхідно визначити. Як це робиться в будь-якій країні », — заявив Сартс.

Також директор НАТО уточнив, що Україні слід зміцнитися технологічно і поліпшити взаємодію з великими компаніями на рівні уряду. Він уточнив, що альянс також планує взаємодіяти з українськими підприємствами.

«Також нам треба задіяти технологічні компанії … Зміни в цьому середовищі ми поки бачимо далеко не всі, є багато нового в цьому напрямку. І якщо у нас немає корпоративних мереж з великими технологічними компаніями, то буде надзвичайно важко вирішувати ці питання — як нам, так і урядам », — зазначив він.

Раніше капітан ВМС США Гаррі Табах заявив, що в НАТО не залишилося жодної країни-члена, які були б проти інтеграції України в НАТО. Проте, процес може затягнутися через бюрократичні складнощі, які в даний момент намагаються вирішити в команді президента США Дональда Трампа.

https://economistua.com/direktor-nato-rozpoviv-pro-novi-umovi-integratsiyi-ukrayini-v-alyans/