Софія, екскурсія

В мережі з’явився віртуальний тур по Софійському собору

Національний заповідник «Софія Київська» тепер можна побачити в онлайні в 3D форматі. Зокрема, детально відображено і інформаційно розписаний тур по Софійському собору. Ознайомитися з віртуальною екскурсією можна на сайті sophia-vr.com.

«Створивши 3D версію, ми хотіли надати можливість відвідувачу побачити монументальний живопис собору в повному обсязі, який практично неможливо оглянути під час разового відвідування пам’ятки», – розповіли в прес-службі заповідника.

Подорож починається з площі перед дзвіницею, триває по території двору і призводить відвідувача до внутрішнього простору Софії Київської. Крім того, віртуальний тур обладнаний великою кількістю інформаційних довідок, посилання на які розміщені безпосередньо біля сюжетів або архітектурних деталей. Також використані різні інтерактивні елементи, що дозволяють користувачеві вибрати потрібну точку огляду, минаючи традиційні послідовні маршрути. Таким чином реалізована можливість дистанційного відвідування Софійського собору, що дозволить значно розширити коло зацікавлених історією та культурою нашої країни.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply