В Києві відклали презентацію системи електронного квитка

Вчора у будівлі Київської міської державної адміністрації мала відбутися презентація Автоматизованої системи обліку ( АСО) оплати проїзду у міському пасажирському транспорті Києва. До теперішнього часу, через численні недоліки виявлені спеціалістами у ході тестування електронного квитка у громадському транспорті, введення його в дію з 1 листопада 2018 р., а до кінця 2019 року – встановлення у маршрутках, відмінено. Яким же було здивування журналістів, коли представник прес-служби КМДА без вагомих на те причин, повідомив про скасування презентаціі і перенесення її після новорічних свят. Мабуть сніг, який летить сьогодні цілий день, заважав спеціалістам по АСО зосередитися на вирішенні нагальних проблем. В противагу їм генеральний директор комунальної корпорації “Київавтодор” Густєлєв Олександр Олександрович був готовий відзвітувати щодо стану доріг .

“В ніч з суботи на неділю розпочались рясні опади, якщо в цифрах, то стабільно на вулично-дорожній мережі міста Києва працює 389 одиниць техніки, в залежності від погодних умов і від опадів, працювали бригади ручного прибирання в кількості від 55 до 63 бригад, в загальній кількості від 420 до 478 людей. З початку зимового сезону було вивезено майже 27000 тонн снігу лише з Києва.”

Густєлєв запевнив, що на базах підприємств “Київавтодор” присутня достатня кількість солі, крім того вже третій рік поспіль заготовка солі починається ще з березня-квітня місяця. Все це робиться задля того, щоб поповнити запаси своєчасно, без зайвих проблем, починаючи від затримки продукту від постачальників і закінчуючи перевезенням самого продукту.

Попереду новорічні свята, тож сподіватимемося, що обіцянки “Київавтодор” дотримається і наш настрій не зіпсує ні ожеледиця, ні сніг, ні черга до травмпункту.

Нагадаємо, дія е-квитка (коли він запрацює) поширюватиметься на всі види громадського транспорту на основі безконтактної електронної пластикової картки (транспортної
картки), картки киянина або QR-коду для одноразової оплати проїзду в електронному або паперовому вигляді.

http://broadcast.net.ua/ru/news-broadcast/623-v-kyievi-vidklaly-prezentatsiiu-systemy-elektronnoho-kvytka