Парк, реконструкція

В Києві запланували масштабну реконструкцію парків

У Києві знову повернулися до питання реконструкції пішохідної зони на дніпровських схилах.

Днями виконуючий обов’язки голови КМДА Анатолій Голубченко підписав відповідне розпорядження: роботи повинні пройти від парку Володимирська гірка до Києво-Печерської лаври. Сам проект розрахований на чотири черги будівництва, яке займе близько року. За словами проектувальників, в зону реконструкції входить кілька столичних парків, а довжина пішохідної зони складе близько 11 кілометрів (близько 40 га).

Проект передбачає будівництво нових і реконструкцію старих підпірних стін по всій площі прогулянкової зони. Тут планують встановити 42 паркові скульптури, частина з яких повинна з’явитися в рамках проекту Алея Соборності, а частина уздовж пішохідної зони. Будуть встановлені альтанки та кіоски. За задумом влади, тут збудують велодоріжки і створять велопарковки на 250 двоколісних . Крім того, встановлять 436 вуличних світильників, 396 лавочок (26 з навісами) і 540 сміттєвих урн.

Найбільш витратні роботи заплановані для оглядового майданчика біля Маріїнського парку, який демонтували восени через зсувонебезпечного схилу.

«Проект масштабний , але до його реалізації місто приступить лише після затвердження міськбюджету і проведення всіх закупівель. Роботи можна закінчити за рік», – заявив заступник голови КМДА Михайло Кучук.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply