В Києві проїзд у маршрутках може подорожчати до 7 гривень

Про це заявив президент Асоціації перевізників Валерій Липецький, передають «Вести».

Підвищення вартості проїзду про пояснив тим, що влада Києва оголосила конкурс на кращі маршрутки в місті, поліпшення яких доведеться закласти в тариф проїзду.

«У Києві починається переділ ринку маршрутних перевезень, у зв?язку з чим частина маршрутів зникне, а у решти водії в уніформі, а коли приїде маршрутка, можна буде дізнатися по мобільному. Влада каже, що маршрутки виберуть для Києва тільки нові, але їх ціну доведеться закласти в тариф», – пише видання.

Як зазначається в оголошенні, конкурс оголошено на 123 маршрути, а в числі умов – наявність GPS-системи в автобусі для підключення до єдиного диспетчерського центру контролю за роботою транспорту та збору інформації. Зараз такої системи немає в жодній  маршрутці, зате є в комунальному транспорті.

«При наявності в транспорті GPS з допомогою програми для смартфонів EasyWay mobile, стоячи на зупинці, можна буде подивитися, коли прийде потрібний транспорт, а також які в нього є додаткові зручності – пристосування для інвалідів, наприклад», – розповіли в прес-службі «Київпастрансу».

Влада хоче встановити навігатори у маршрутках для того, щоб відслідковувати графік їх руху, відображати прибуття на зупинках.

«Виконуючи всі ці умови, та ще й купуючи новий транспорт, перевізники будуть змушені підняти вартість проїзду. Можливо, навіть до 7 грн.», – заявив президент Асоціації перевізників Валерій Липецький.

За його словами, перевізники-старожили приберуть частину маршрутів, а новачки з такими умовами відразу піднімуть тариф.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко запропонував встановити ціни на проїзд у метро і міській електричці на рівні 4 грн., на наземному транспорті (автобус, трамвай, тролейбус, фунікулер) – 3 грн.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply