автодор, ремонт, дороги

В Києві пройшов перший весняний ремонт доріг

Працівники «Київавтодору» відремонтували дорогу на примиканні Південного мостового переходу до Наддніпрянського шосе, а також залатали безліч ям на проїжджій частині Московського мосту, повідомляє КМДА.

Крім того, в п’ятницю, 14 березня, дорожники ліквідували ями на кількох вулицях. Зокрема, ремонтні роботи проводилися на вулицях Художній (Голосіївський район), Зрошувальній (Дарницький район), Пухівській, Шолом-Алейхема (Деснянський район), Каунаській, Регенераторній (Дніпровський район) Вербовій, Добринінській (Оболонський район), Ромена Ролана та просп. Перемоги (Святошинський район), Уманській (Солом’янський район), Перовській і Толстого (Шевченківський район).

У суботу, 15 березня, вибоїни лагодили за адресами: вул. Художня, Федорова (Голосіївський район), Старобориспільська (Дарницький район), Братиславська (Деснянський район), Дегтяренка, Добринінська (Оболонський район), Маршала Гречко (Подільський) Вернадського, Зодчих (Святошинський), Семенівська (Солом’янський район), Дегтярівська і Пимоненка (Шевченківський район).

Протягом цих днів автодорівці також поновили асфальт в місцях аварійних розриттів. Зокрема, роботи виконувалися по вул. Червоноармійській , 85/ 87, А. Барбюса, 5а, Лабораторної, 3, Мельникова, 83д, Котовського, 8 і 31, Предславинській, 25в.

У «Київавтодорі» додали, що бригади продовжать роботи на столичних дорогах відразу з настанням сприятливих погодних умов. Орієнтовно – в кінці тижня.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply