В дельфінів і людей – спільні риси характеру

Науковці вже досить давно встановили, що люди й дельфіни мають багато чого спільного. Наприклад, ці китоподібні так само можуть займатися сексом заради задоволення, а не розмноження. Однак, це не єдине, що об’єднує нас з ними.

Так, нове дослідження показало, що люди та дельфіни мають однакові риси характеру. Воно базувалося на гіпотезі про те, що в людини є 5 основних рис характеру, які ми по-різному виражаємо. Мова йде про допитливість, свідомість, товариськість, поступливість і невротизм.

Вчені досі не до кінця розуміють, чому наша поведінка зводиться до цих п’яти рис, тому один зі способів дізнатися про це – порівняти себе з іншими тваринами.

– пояснив провідний автор роботи Блейк Мортон.

Отож, експерти з Університету Халла (Великобританія) почали вивчати поведінку 134-х дельфінів різної статі, які проживали в різних країнах. Спеціалісти оцінювали особистість кожного ссавця.

У результаті з’ясувалося, що дельфіни схильні до допитливості і товариськості так само, як й люди. Це доводить, що подібні риси характеру можуть сформуватися в незалежності від середовища існування та оточення.

Джерело: “Радіо Люкс ФМ”