В будинку художника – класика і лазерне шоу

3 листопада у столичному Будинку художника відбудеться концерт “Майстри ілюзії та оркестр”.

Президентський оркестр виконає класичні та джазові твори у власній обробці. В той самий час відбуватиметься лазерне шоу, а також виступатимуть фокусники-ілюзіоністи The Magic Family. Про це повідомляє сайт Gazeta.ua.

Так організатори концерту хочуть привернути увагу дітей до класики і джазу.

Ініціатором проекту стала продюсерка Стелла Красовська.

“За освітою я диригент, – каже Красовська. – Знаю кращі зразки такої музики. Класика – як одяг від кутюр. І те, і інше – незаперечна якість, перевірена часом. Часто люди кажуть, що не люблять класику. Вони просто слухали цю музику краєм вуха, не докладаючи зусиль. Часто зізнаються, що жодного разу не чули оркестр наживо, тільки в записі. Це те саме, що дивитися на море через екран телевізора. В Європі оркестри грають всюди, у нас – лише у філармоніях. Якщо будемо слухати більше класики, а не шансону чи попси – зміниться наше мислення. Робимо концерт, щоб зацікавити цим малечу. Поєднуємо із шоу ілюзіоністів, бо вони люблять очима, звертають увагу на яскраві образи”.

Концерт “Майстри ілюзії та оркестр” стане першим у рамках проекту “Класика плюс”. До наступних шоу планують залучати відомих українських музикантів.

http://vgoru.org/index.php/kultura/item/35193-lazerne-shou-pid-betkhovena-u-kyievi-anonsuvaly-kontsert-pislia-iakoho-dity-poliubliat-klasyku