В адміністрації Президента переживають за долю московського кубла в центрі столиці


Заступник голови Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв назвав неприйнятними “погроми” офісу  Російського центру науки і культури (Росспівпраці) на Подолі в Києві у неділю.

Про це він заявив в ефірі “Радіо Свобода”, передає Depo.ua з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

“Я як дипломат хочу відзначити, що акти вандалізму, які відбувалися на території України, неприйнятні. Ми повинні поводитися гідно, ми демократична, цивілізована держава, і не повинні дзеркально робити те, що робить держава-окупант на території України, або те, що робить Росія щодо українців на російські території”, – сказав він.

Єлісєєв наголосив, що це не додає Україні позитивного іміджу.

“Україна позиціонує себе як цивілізована держава, де поважають права людей, а також права людей на мирні акції. А те, що відбувається, – не зовсім мирне. Сподіваюся, що будуть зроблені висновки нашими правоохоронними органами, і ті, хто, спровокували або були безпосередніми учасниками, повинні бути відповідно покарані”, – додав заступник голови АП.

Нагадаємо, що 18 лютого у націоналісти розгромили будівлю Росспівпраці на вул. Борисоглібській. Там поскаржилися дипломатам і заявили про значні збитки.

https://www.depo.ua/ukr/politics/v-ap-zasudili-pogrom-ofisu-rosspivpraci-u-kiyevi-20180219729852

А от функціонування до цього часу розсадника “рускаго міра” в столиці України для президентської Адміністрації є “прийнятним”…