Усі залізничні вузли з Росією знищені

АТ “Укрзалізниця” припинила будь-які відносини та взаємодію з ВАТ “Російські залізниці”.

Про це повідомляє пресслужба “Укразалізниці”.

“Ми пропонували залізничникам Російської Федерації мир та зупинити війну, але вони продовжували підвозити танки та іншу бойову техніку до України та її кордонів”, – йдеться у повідомленні.

Також залізничні переходи між країнами, які забезпечували раніше перевезення тисячі вантажів та приносили економікам обох країн мільйони доларів зруйновані. Також припинено диспетчерський зв’язок з РФ.

“Запит РЖД на відновлення зв’язку з АТ “Укрзалізниця” нічого не мало спільного з гуманітарною місією, це була нікчемна спроба відновити постачання воєнної техніки. Відповідь від нашого диспетчера вони отримали – це позиція всієї компанії. Укрзалізниця повністю переорієнтує вантажні перевезення до Європи та продовжить розвивати “Шовковий шлях” в обхід Росії. Компанія готова стати повноцінним учасником логістичного ланцюгу Європейського Союзу”, – розповідають в “УЗ”.

Також “Укрзалізниця” продовжить розвивати перевезення з країнами Азії, зокрема Китаєм та забезпечить якісну та швидку логістику між Азією та ЄС, але вже без участі Росії.

Джерело: “Діло”