«Усі на вибори!»: осінній призов в Україні перенесли на листопад

Президент Петро Порошенко своїм указом переніс початок осіннього призову на 1 листопада у зв’язку із проведенням в Україні місцевих виборів 25 жовтня. Про це заявив керівник Західного регіонального медіацентру Міністерства оборони України полковник Олександр Поронюк в інтерв’ю львівській газеті Експрес.

Як зазначається, рішення перенести осінній призов на місяць було ухвалено для того, щоби до місцевих виборів 25 жовтня залучити більшу частину електорату. За словами Поронюка, від 1 жовтня в Україні стартував набір військовослужбовців на строкову службу, і повістки до військкомату отримали кілька сотень призовників. «Та раптом Порошенко своїм указом переніс початок призову на 1 листопада. Відповідно до статті 3 пункту 7 закону України «Про місцеві вибори», військовослужбовці строкової служби не мають права голосу на місцевих виборах», – зазначив він.

Таким чином, ті, хто вже незабаром проходитиме військову службу, зможуть проголосувати. Тепер тимчасові рамки осіннього призову такі – з 1 по 30 листопада. При цьому кількість призовників не зменшиться. «Як і було заплановано, на військову службу призовуть близько 11 тисяч строковиків: 6 тисяч служитимуть у Збройних силах України, ще 5 тисяч – у Національній гвардії. Ажіотажу у військкоматах не буде. Кожна область має чітко прописаний план, згідно з яким проходить призов. І 11 тисяч строковиків для всієї України – не така велика цифра», – додав глава Західного медіацентру Міноборони.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply