МАФ, Голубченко

Усі київські ларьки стали незаконними

Термін дії дозвільної документації для кіосків у Києві закінчився 31 грудня минулого року, тому сьогодні всі 12 тисяч столичних кіосків стоять незаконно.

Про це під час демонтажу незаконних МАФів на проспекті Академіка Глушкова, 16 розповів директор КП «Київблагоустрій» В’ячеслав Солошенко, передає УНН .

«На сьогодні вся дозвільна документація, яка була на пайову участь, закінчилася. З 1 січня 2014 фактично всі кіоски стоять без дозвільної документації», – пояснив Солошенко .

Він розповів, що розпорядженням в.о. голови КМДА Анатолія Голубченка від 30 грудня було створено комісію, яка розглядатиме заяви на отримання дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд у Києві.

Цю інформацію підтвердив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовий: «Дозвільна документація закінчилася до нового року. Але ми сьогодні не підходимо до кіосків, які мали дозвіл на пайову участь. Вони в схемі, схема відпрацьована, і вже в процесі роботи комісії ми будемо розглядати кожне питання. Але пріоритет надаватимемо тим підприємцям, які брали дозвіл на пайову участь».

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply