Укроборонпром: РФ “ставить палиці в колеса” на міжнародних ринках зброї

Росія вдається до брехні, щоб потіснити українські підприємства на міжнародних ринках, де інтереси України та РФ перетинаються у боротьбі за контракти, пов`язані з ремонтом та модернізацією техніки радянського виробництва.

Про це повідомляє прес-служба державного концерну “Укроборонпром”.

“Російська сторона останнім часом вдається до тактики, коли, наприклад, напередодні тендерів завалює потенційних замовників листами з вимогою виключити українські підприємства з переліку учасників. Бо, мовляв, лише Росія має право ремонтувати чи модернізувати радянську техніку. Деякі країни піддаються на такий шантаж. А це шкодить нашим економічним інтересам, бо ремонт авіаційної техніки – як гелікоптерів, так і літаків – на потужностях наших авіаремонтних підприємств – суттєва складова доходів для України. Саме тому з українського боку потрібні консолідовані дії дипломатичних, військових та торгових представництв у роботі з нашими закордонними партнерами, аби доводити необгрунтованість таких дій та вимог Росії”, – цитує прес-служба директора державного підприємства  державної госпрозрахункової зовнішньоторговельної та інвестиційної фірми (ДГЗІФ) “Укрінмаш” Сергія Слюсаренко.

https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2394224-ukroboronprom-rf-stavit-palici-v-kolesa-na-miznarodnih-rinkah-zbroi.html