Українцям пообіцяли появу “нового Макрона” перед виборами

Відомий політолог Петро Олещук заявив, що перед виборами 2019 року українські політики намагатимуться розіграти тему “третьої сили”.

Про це він розповів “Апострофу“, передає “Народна Правда“.

Олещук переконаний, що “третю силу” представлятимуть політики, які знаходитимуться поза межами традиційного для України дискурсу, який втілювався раніше між біло-синіми і помаранчевими або ж проросійськими і прозахідними. Це буде на кшталт альтернативної сили  в розумінні такого собі українського Макрона.

“Як відомо, Еммануель Макрон у Франції з’явився практично в останній момент (перед виборами президента Франції – Ред.), зігравши  на протиріччях між лівими і правими. І отримав хороший результат”, – заявив він, додавши, що для України тема третьої сили теж є традиційною.

Політтехнолог Дмитро Раїм також  переконаний, що українським політикам буде важко  презентувати  себе як  “нову силу”, адже всі ті обличчя, які наразі  присутні в політикумі, для виборців  є старими і такими, що не виправдали надій.

“Їм нічого представити своїм виборцям напередодні нових виборів, а у суспільстві завжди є і буде запит на нових політиків”, – відзначає він.

https://narodna-pravda.ua/2018/01/13/ukrayintsyam-poobitsyaly-poyavu-novogo-makrona-pered-vyboramy/