Українці відповідальніше купують кросівки, ніж обирають депутатів – експерт

Політична ситуація в Україні прямо залежить від виборців, які за кілограм гречки приводять до влади представників олігархів.

Про це сказав політолог Валентин Гладких в ефірі “112 Україна“.

“Якщо порівняти: дані про виконання обіцянок чи кілограм гречки для виборця, боюся, що кілограм гречки переважить тонну невиконаних обіцянок. Це величезна проблема українського суспільства, політичної і правової культури громадян. Із цим треба працювати. Щоб люди розуміли: коли вони йдуть на виборчі дільниці – вони обирають майбутнє своє і своїх нащадків. Не можна ставитися до цього процесу безвідповідально. На жаль, наші люди більш відповідально ставляться до придбання нового мобільного телефону чи нових кросівок – вивчають їхні параметри, де купити, де краща гарантія. А коли обирають депутата, то або взагалі ігнорують цей процес, або обирають якусь потвору, яка поставила лавки і роздала по кілограму гречки”, – констатував Гладких.

Він заперечив, що після Революції гідності українці змінилися.

“Українці лишилися абсолютно інфантильними, продажними і безвідповідальними. І нинішня Верховна Рада це доводить. Люди і далі не відстежують наслідки свого вибору… Люди не розуміють: хто платить, той і замовляє музику. Ви не об’єднуєтеся, не створюєте політичні партії, не йдете в політику відстоювати свої інтереси. А інші витрачають мільйони доларів, щоб забезпечити свої інтереси і тих, хто їм ці мільйони дав”, – наголосив експерт.

Наступні вибори президента мають відбутися 31 березня 2019‑го, парламенту – у жовтні того ж року

https://gazeta.ua/articles/politics/_ukrayinci-vidpovidalnishe-kupuyut-krosivki-nizh-obirayut-deputativ-ekspert/850133