Українські паралімпійці здобули ще три медалі на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

Українські паралімпійці у передостанній день змагань Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, вибороли три високі нагороди. Про це інформує прес-служба НКСІУ, передаєУНН.

Доробок представників України в цей змагальний день склав 1 “срібну” та 2 бронзові медалі. У змаганнях з біатлону (довга дистанція) срібну нагороду завоював Анатолій Ковалевський, бронзові медалі в Ірини Буй та Тараса Радя.

Відтак, у доробку “жовто-блакитних” спортсменів 15 медалей, серед яких – 4 “золоті”, 5 “срібних” та 6 бронзових нагород та друга світова позиція.

Додамо також, сьогодні в місті Оберід пройде день Кубку світу, який об’єднує своїм змагальним духом близько 200 спортсменів з 29 країн світу.

Нагадаємо, що в попередній день турніру представники України з біатлону здобули повний комплект нагород.