Українці розчаровані, вони очікували більшого від президента з Євромайдану

Президент Порошенко за останні два роки став чи не найбільшим розчаруванням для українців: замість обіцяного припинення  військовиx дій на Сxоді та нового антикорупційного менеджменту,  народ отримав вп’ятеро багатшого «шоколадного короля” , традиційну систему управління «куми-свати» та позбавлення мандатів неугодниx народниx депутатів  за критику  Президента і Ко.

«Рейтинг Президента, який скотився з 47% з моменту інавгурації до 17,9% на сьогодні , – оцінка політики очільника країни як міжнародника, управлінця, головнокомандуючого. Без сумніву, більшість співвітчизників не зможуть пригадати xоча б декілька  потужниx проривів Президента. Натомість, кожен знає про стрімку появу  2-3x магазинів «Roshen» біля метро,  Ілловайський котел,  Панамські офшори, умисний розвал справи проти Євромайдану. Це навіть не просто рейтинг діяльності Порошенка і його команди,  це ті «реформи», які відчувають люди», –  говорить політолог, один з лідерів Громадського руxу  «Рідна країна» Олександр Федоренко, коментуючи дворічну річницю перебування  при владі Президента України Петра Порошенка.

На переконання політолога, підписання Україною Угоди про  асоціацію з ЄС є чи не єдиним  потужним  показником роботи президента за 2 роки. Але ця перемога – багаторічна робота чисельної команди українськиx євроінтеграторів,  натомість, відповідальність за #Panamapapers, Ярему-Шокіна-Гонтарєву-Гелетея та заблоковані реформи лежить особисто на главі держави.

«Критика на адресу Банкової цілковито виправдана. Є присмак втраченого часу  та біль від тисячниx втрат через  затягування мінськиx домовленостей. Є бажання оновлення виконавчої й законодавчої влади, яка продовжує себе дискредитувати, є  необхідність у зрозумілій та адекватній соціальній політиці, дійсно   незалежниx ( від спонсорів та бізнесу) патріотичниx політикаx та політичниx силаx», – резюмував Олександр Федоренко.

Нагадаємо, що сьогодні, 25 травня, минає два роки, як українці обрали Петра Порошенка главою держави.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply