Україна стане партнером НАТО в багатонаціональних військових навчаннях

Сотні літаків і тисячі військових: українські військові направляються до Норвегії, в НАТО замислили щось грандіозне

Україна стане однією з 5 країн-партнерів НАТО на навчаннях

З 25 жовтня по 7 листопада цього року Україна візьме участь унавчаннях Trident Juncture.

Цю інформацію повідомив начальник головного управління військового партнерства Стратегічного командування з операцій НАТО Одд Егіл Педерсен.

Відомо, що Україна стане однією з 5 країн-партнерів НАТО на навчаннях.

“Це дійсно дуже великі навчання, і Україна буде представлена штатними офіцерами в штабах. Загалом із 41 країни-партнера НАТО лише 5 країн беруть участь і серед них Україна” Одд Егіл Педерсен

Педерсен розповів, що окрім України, у змаганнях будуть брать участь представники Швеції, Фінляндії, Грузії та Йорданії.

Навчання триватимуть на території Норвегії, в Балтійському морі і Північній Атлантиці, включаючи Ісландію і повітряний простір Фінляндії і Швеції.

Близько 50 тисяч солдатів братимуть участь у маневрах. Серед них – понад 14 тисяч військовослужбовців армії США (ВПС, ВМС і Корпусу морської піхоти), а також близько 150 літаків, вертольоти Apache і 60 кораблів, зокрема, атомний авіаносець ВМС США “Гаррі Трумен”.

https://znaj.ua/society/182660-sotni-litakiv-i-tisyachi-viyskovih-ukrajinski-viyskovi-napravlyayutsya-do-norvegiji-v-nato-zamislili-shchos-grandiozne