Участь у саміті Кримської платформи вже підтвердила 31 країна

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба отримав ще одне підтвердження участі у саміті Кримської платформи, який відбудеться 23 серпня в Києві. Кількість учасників зросла до 31.

Про це глава української дипломатії повідомив у Твіттері, передає Укрінформ.

«Щойно отримали ще одне підтвердження участі в Кримській платформі від важливого партнера. Кількість учасників досягла 31-го та пішла на четвертий десяток. Працюємо над подальшим розширенням ядра міжнародної коаліції за звільнення Криму», – зазначив міністр.

Як повідомлялося, в Україні 23 серпня відбудеться саміт Кримської платформи. Крім основного засідання, передбачається проведення 4 тематичних панелей про подальші кроки: про невизнання спроби анексії Криму, про мілітаризацію Азово-Чорноморського регіону, про шляхи реінтеграції Криму через права людини і сталий розвиток і про відновлення прав кримськотатарського народу.

Кримська платформа – новий консультативний і координаційний формат, ініційований Україною з метою підвищення ефективності міжнародного реагування на тимчасову окупацію Криму, відповіді викликам у сфері безпеки, посилення міжнародного тиску на Росію, запобігання подальшим порушенням прав людини і захисту жертв окупаційного режиму, а також досягнення головної мети – деокупації Криму та повернення його Україні.