У Японії відкрили першу в країні міжнародну лабораторію дослідження НЛО

У японському місті Іно, що в префектурі Фукусіма, 24 червня відкрилася перша в країні міжнародна лабораторія з дослідження «невпізнаних летючих об’єктів». Лабораторія обіцяє збирати й аналізувати дані про незвичні повітряні явища з усього світу.

Про це повідомило місцеве видання The Mainichi.

Лабораторія відкрилася в інтерактивному залі НЛО, який існує в Іно ще з 1992 року. У місті вже понад 50 років спостерігають незвичайні явища в повітрі — в залі зібрано близько трьох тисяч матеріалів про НЛО, а щороку його відвідують близько 30 тисяч людей.

Нова установа відкрилася 24 червня — на «день НЛО», який неофіційно святкують у річницю відкриття першого невпізнаного летючого об’єкта у США. Її директором став 51-річний Такехару Мікамі — головний редактор щомісячника про паранормальні явища.

Сам Мікамі не має наукової освіти, але працюватиме разом із директором інтерактивної зали НЛО Цугіо Кіносіта. Лабораторія вже звернулася до уфологів з усього світу з проханням допомогти налагодити наукове дослідження феномену НЛО.

«Досі, навіть коли НЛО і знаходили, інформацією обмінювалися на індивідуальному рівні. Сподіваюсь, дослідницька лабораторія слугуватиме базою з отримання інформації й призведе до нових відкриттів», — сподівається Мікамі.

Судячи з інформації на сайті лабораторії, до неї можуть приєднатися всі охочі й допомагати збирати в інтернеті й аналізувати свідчення НЛО — але попереджають, що членство буде платним. Заявки прийматимуть до кінця грудня 2021 року.

Джерело: “Громадське”