У яких країнах заборонено цілуватися

Попри те, сьогодні ще залишаються країни, де за прояв любові на публіці можна потрапити за грати або нарватися на серйозні санкції.

В штаті Індіана, США, власникам вусів “забороняється цілувати людську істоту”, щоб не подразнити ніжну шкіру жіночих губ. А в штаті Коннектикут чоловікам категорично забороняється цілувати власних дружин по неділях. Чому – загадка.

У Франції, котра дала світу найвідомішу техніку поцілунку, цілуватися суворо заборонено на перонах вокзалів. Правда, ці порушення закону ніяк не караються, і тому не дотримуються.

У Лондоні досі заборонені поцілунки в метро і скасовувати заборону ніхто не збирається.

У Швеції також борються з “порушниками”. Там цілуватися заборонено у всіх громадських місцях. При цьому в гіршому випадку можна обійтися зауваженням від поліцейського.

За поцілунок на вулицях столиці Арабських Еміратів можна отримати як серйозний штраф, так і десять днів ув’язнення під вартою.

У Малайзії порушникам суспільної моралі загрожує штраф в $ 75.

Індонезія колись славилася своїми найбільшими Фестивалями поцілунків на острові Балі. Проте сьогодні за поцілунки на людях влада міста Джакарта пропонує карати тюремним ув’язненням до десяти років, чи штрафом у розмірі $ 33 000.

У травні 2011 року у великих парках і скверах Тбілісі, Грузія, з’явилися спеціальні банери, що забороняють поцілунки. За дотриманням порядку стежила охорона, яка робила зауваження у випадку порушення правил поведінки.

Джерело:  gazeta.ua

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply