У столиці працює 20 пунктів обігріву, у разі потреби їх збільшать до 50

На сьогодні у столиці 20 пунктів обігріву, організовані Департаментом соціальної політики, готові прийняти всіх, хто потребує допомоги. Про це в мережі Facebook повідомили в прес-службі КМДА, передає УНН.

У разі зниження температури кількість таких пунктів буде збільшено до 50, за рахунок ще 30 пунктів Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища.

Окрім того, у місті постійно діє міський оперативний штаб допомоги бездомним особам та розроблено графік роботи соціального патруля, відповідно до якого проводиться чергування в місцях найбільшого скупчення таких осіб, повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

“Соціальний патруль працює у Шевченківському районі на Залізничному вокзалі (вул. Старовокзальна, 7), у Солом’янському районі на Привокзальній площі (ст. Київ-Волинський) та у Дарницькому районі – на приміському вокзалі “Дарниця” (вул. Привокзальна, 1). Його роботу забезпечує одна мобільна бригада з одним автомобілем, до складу якої входять соціальні працівники, водій та кухар. Щоденно проводиться харчування 200 осіб. Патрулювання здійснюється з 1 грудня 2017 року до 31 березня 2018 року без вихідних і святкових днів. Окрім того, постачають безхатченкам теплий одяг із банку одягу киян”, – пояснив М.Поворозник.

Нагадаємо, з 17 січня в Україні потеплішає, починаючи з Заходу. З 18 січня температура підвищиться по всій Україні.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1709769-u-stolitsi-pratsyuye-20-punktiv-obigrivu-u-razi-potrebi-yikh-zbilshat-do-50