У столиці обіцяють до 2025 року відмінити маршрутки

Звільнити киян від необхідності їздити у переповнениї вщерть маршртутках уже за рік пообіцяв заступник міського голови-секретар Київради Володимир Бондаренко.

Тісні маршрутки обіцяють замінити на автобуси з кондиціонерами влітку та підігрівом взимку.

“На сьогодні вже в умовах нових договорів з приватними перевізниками є переведння їх не на дрібний транспорт – не на мікроавтобуси, а безпосередньо на автобуси великої містності. Тобто вони вже не будуть відрізнятися від звичайного рухомого складу комунального трансорту”, – повідомив Бондаренко в ефірі телеканалу Київ24.

Заступник Кличка додав, що у різних містах Європи інакше регулюють вмісткість громадського транспорту. Однак переважно автошляхами прямують великогабаритні автобуси:

“Київ також іде цим шляхом. Тому буквально рік – і повністю буде переведений рухомий склад приватних перевізників на великогабаритні автобуси”, – підсумував Бондаренко.

Нагадаємо, 2023 рік було оголошено роком реформи громадського транспорту столиці. 

Збільшити швидкість пересування громадським транспортом та звільнити киян від годин у вщерть переповнених салонах можливо, впроваджуючи більш сучасні підходи в прийнятті рішень. У цьому переконані експерти Центру транспортних стратегій.

Джерело: “Великий Київ”