У столиці – епідемія грипу?

У Києві за 44-ий тиждень 2019 року зареєстрували 10292 хворих на грип та ГРВІ. Серед захворілих –   7104 дитини та 3722 дорослих.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку інформацію озвучив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, пишуть на офіційному порталі міста.

В мерії також зазначили, що в порівнянні з минулим тижнем впродовж звітного періоду захворюваність стала меншою, а  інтенсивність епідемічного процесу перебувала на низькому рівні.  До медичних закладів госпіталізували 161 особу, із них 141 – дитина.

З початку епідемічного сезону у щеплювальних кабінетах приватних клінік і комунальних закладів охорони здоров’я заходи вакцинації проти грипу провели  22870 особам.

Нагадаємо, грип – вкрай неприємне та небезпечне своїми ускладненнями захворювання, цього року в Україну можуть прийти два нових штами А Brisbane (Н1N1) та Kansas (Н3N2), від яких українці не мають імунітету.

Раніше повідомлялося, що у цьому році українців атакує 4 нових віруси грипу. Вірусологічна ситуація буде вкрай складною адже нові штами вразять велику кількість людей.

Джерело: https://narodna-pravda.ua/2019/11/06/tisyachi-hvorih-shho-vidomo-pro-epidemiyu-gripu-u-kiyevi/