У столичної поліції – новий начальник

11 серпня, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський представив полковника поліції Івана Вигівського – нового начальника Головного Управління Національної поліції у місті Києві.

Про це інформує пресцентр МВС.

Міністр внутрішніх справ заявив, що від нового очільника поліції Києва очікує посилення уваги на забезпечення публічної безпеки, тим більше напередодні 30-ї річниці незалежності України.

Крім того, міністр внутрішніх справ наголосив, що питання боротьби із злочинами, на які найбільше скаржаться громадяни, має бути у пріоритеті у нового керівництва.

«Це питання розбоїв, крадіжок транспортних засобів. Нам у парламенті, спільно з керівництвом НПУ, вдалося прийняти ряд законодавчих актів щодо протидії викраденню транспортних засобів. Тепер хотілося б, щоб ці закони були чітко реалізовані на практиці. Щоб кожне звернення киян не лишалося без реакції столичної поліції», – підкреслив очільник правоохоронного відомства.

Денис Монастирський також сказав, щоб особливу увагу столична поліція приділяла і дрібним, побутовим злочинам.

Відомо, що Іван Вигівський з 2015 по 2016 рік працював начальником Очаківського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області. З 2016-го був заступником начальника ГУ – начальника слідчого управління ГУНП в Миколаївській області.

З лютого 2020 року – начальник ГУ Нацполіції в Полтавській області.

Джерело: “Правий берег”