У столиці можуть з’явитися ще 2 сквери

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили надання статусів скверів двом земельним ділянкам у Солом’янському та Оболонському районах столиці. Про це повідомили в прес-службі Київради.

Мова йде про земельну ділянку на розі вул. Михайла Донця та проспекту Відрадного у Солом’янському районі площею 0,25 га та ділянку на вул. Героїв Дніпра, 35 в Оболонському районі орієнтовною площею 0,1 га.

Відповідні рішення передбачають внесення змін до Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині м. Києва в частині додання відповідних земельних ділянок до переліку скверів Солом’янського та Оболонського районів.

Прийняття даних рішень забезпечить законні права та інтереси містян, сприятиме підвищенню рекреаційної привабливості столиці, збереженню зелених насаджень, розвитку зелених зон та позитивному впливу на соціально-культурний розвиток громадян. За цими ділянками доглядатиме “Київзеленбуд” і утримувати сквери будуть районні УЗН — йдеться у пояснювальній записці.

Статус скверу у Солом’янському районі столиці уже погодили на постійній комісії Київради з питань екологічної політики. Що стосується скверу на Оболоні — відповідний статус депутати профільної комісії мають ще розглянути. Після усіх узгоджень, проекти рішень винесуть на пленарне засідання Київради.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply