У столиці до Дня Києва буде обмежений рух транспорту

Столична Державтоінспекція повідомляє громадянам, що 30, 31 травня та 1 червня у зв’язку з проведенням загальноміських заходів, що присвячені Дню Києва, будуть діяти обмеження в русі транспорту.

У п’ятницю, 30 травня, під час проведення Міжнародних змагань «Race Horizon Park» з велосипедного спорту з 9:00 до 14:00 буде заборонено рух за маршрутом: проспект Голосіївський – вулиця Голосіївська – проспект Науки – вулиці Блакитного – Генерала Родимцева – Героїв Оборони.

31 травня у зв’язку з проведенням Міжнародної велогонки на шосе з 10 години і до 12 години планують перекрити руху на вулицях: Велика Васильківська – Ковпака – Антоновича – Панаса Любченка – Велика Васильківська – Льва Толстого (розворот) – Велика Васильківська та у зворотному напрямку.

З 8 і до 12 години, у зв’язку з проведенням параду велосипедистів «Велодень» рух буде заборонений за маршрутом: Софіївська площа – вул. Володимирська – Л. Толстого – Терещенківська – бульвар Т. Шевченка – вул. Володимирська – площа Михайлівська (дитячий заїзд). Також обмеження в русі діятимуть на наступних вулицях (дорослий заїзд): Софіївська площа – вулиця Володимирська – Льва Толстого – площа Льва Толстого – Велика Васильківська – Бессарабська площа – бульвар Тараса Шевченка – вулиця Володимирська – Михайлівська площа – вулиця Михайлівська – вулиця Трьохсвятительська (пішки) – Європейська площа – Володимирський узвіз – вулиця Набережно-Хрещатицька – Набережно-Рибальська – Московський міст, парк Дружби Народів.

31 травня на Оболонській набережній буде проведена концертна програма та шоу феєрверків. З 12 години буде перекрито рух транспорту на вулиці Прирічній. Також у суботу з 8 години ранку і до закінчення заходів на Михайлівській площі буде припинено рух транспорту. Це пов’язано з проведенням відкритого чемпіонату Києва з повітроплавання.

1 червня з 9 до 14 години у зв’язку з проведенням Міжнародних змагань з велоспорту на шосе буде перекрито рух за маршрутом: вулицями Миколи Грінченка – Кіровоградська – Червонозоряний проспект – Андрія Головка, Солом’янська та Протасів Яр.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply