У США є дані про командирів російських військ на Донбасі

Крім регулярних військ, Росія активно залучає до участі у гібридній війні проти України військових-контрактників

У Сполучених Штатів Америки (США) є дані про чисельність, організації та командування регулярних російських військ на Донбасі. Про це повідомив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер, передають російські ЗМІ.

Також Волкер зазначив, що, крім регулярних військ, Росія активно залучає до участі у гібридній війні проти України військових-контрактників.

“Ми дуже ретельно вивчили це питання. У нас є дуже хороша інформація про командирів, ланцюжок командування, типи військ, їх фінансування, чисельність військовослужбовців регулярної російської армії, чисельність спеціалізованих підрозділів, а більшу частину сил складають контрактники”, – підкреслив він.

Спецпредставник США нагадав про те, що безпосереднє управління “армійськими корпусами” окупаційних військ здійснюють офіцери Збройних сил РФ.

“Здійснюється безпосереднє російське командування і управління через ланцюг командування, що включає регулярні війська, регулярних офіцерів, але більшу частину сил складають контрактники, яким платить Росія”, – підкреслив дипломат.

https://www.rbc.ua/ukr/news/ssha-dannye-komandirah-rossiyskih-voysk-donbasse-1537811374.html