У Софійському соборі відбувається засідання синоду ПЦУ

У Будинку митрополита у вівторок, 5 лютого, відбувається засідання священного синоду Православної церкви України. Про це повідомив митрополита Київського і всієї України Епіфаній.

“5 лютого 2019 р. у Будинку митрополита під головуванням митрополита Київського і всієї України Епіфанія триває засідання священного синоду Православної церкви України. Журнали засідання Синоду, а також більш якісні світлини будуть опубліковані згодом на офіційній сторінці ПЦУ”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 3 лютого в Софії Київській пройшла літургія та інтронізація предстоятеля Православної Церкви України митрополита Епіфанія.

Нагадаємо, патріарх Варфоломій вручив томос Епіфанію 6 січня під час урочистого богослужіння у соборі Святого Георгія у Стамбулі. Варфоломій підписав томос щодо надання автокефалії ПЦУ 5 січня. Текст-оригінал томосу про автокефалію доставили до Вселенського патріарха 4 січня.

9 січня томос про автокефалію Православної Церкви України підписали всі члени Синоду Вселенського патріархату.

15 грудня відбувся Об’єднавчий Собор, на якому предстоятелем Об’єднаної української церкви обрали митрополита Епіфанія.

Речник УПЦ КП Євстратій (Зоря) ввечері 15 грудня повідомив, що офіційна назва нової помісної церкви в Україні згідно Статуту – Православна Церква України, а титул Предстоятеля: Блаженнійший Епіфаній, Митрополит Київський і всієї України.

https://tyzhden.ua/News/226234